Test – sprawdź swoje opcje legalnego pobytu

Jesteś w Polsce od niedawna  i nie wiesz jak dalej zalegalizować swój pobyt? Kończy się Twoja karta pobytu i nie wiesz jakie masz dalsze opcje? Ten test pomoże Ci w ustaleniu, jakie stoją przed Tobą możliwości legalizacji pobytu.

PRZECZYTAJ ZANIM PRZYSTĄPISZ DO TESTU:

Przejście całego testu zajmie Ci do 10  minut. 

  • Nie przechowujemy Twoich odpowiedzi i nie przekazujemy ich do żadnych organów ani instytucji. Twoje odpowiedzi są zupełnie bezpieczne.
  • Test nie zastąpi Ci porady prawnej.  Po jego ukończeniu skonsultuj wynik ze specjalist(k)ą ds. prawa migracyjnego.
  • Test nie jest odpowiedni dla osób, które:  korzystają z mobilności (studenta, naukowca) UE, są delegowane na terytorium Polski przed przedsiębiorcę z siedzibą w innym kraju Unii Europejskiej lub są przeniesione w ramach przedsiębiorstwa, stażystów oraz europejskich wolontariuszy/ ek. Pracujemy nad ulepszaniem naszego narzędzia, już niedługo poszerzymy jego zakres!
  • Test pokazuje opcje legalizacji dla osób, które przebywają obecnie w Polsce. Pracujemy nad ulepszaniem naszego narzędzia, już niedługo poszerzymy jego zakres o opcje legalizacji dla osób przebywających poza Polską.
  • Test pokazuje opcje legalizacji dla dorosłych osób (które mają ukończone 18 lat). Pracujemy nad ulepszaniem naszego narzędzia, już niedługo poszerzymy jego zakres o opcje dla małoletnich dzieci. 

rozpocznij test