Stowarzyszenie Interwencji Prawnej poszukuje prawnika/prawniczki wspierającego proces legalizacji cudzoziemców w Polsce

Podstawowe wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w bezpośrednim udzielaniu porad prawnych,
  • znajomość przepisów dotyczących legalizacji pracy oraz pobytu cudzoziemców w Polsce oraz prawa azylowego lub dobra znajomość prawa pracy,
  • bardzo dobrą znajomość jednego z języków obcych: rosyjskiego, angielskiego lub francuskiego,
  • umiejętność obsługi komputera, w tym programów informacji prawnej.

Mile widziana:

  • dobra znajomość przepisów postępowania administracyjnego,
  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • udzielanie pomocy prawnej w zakresie legalizacji pracy oraz pobytu, prawa azylowego jak również integracji migrantów w Polsce (konsultacja ustna, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie pism i listów urzędowych, podejmowanie działań o charakterze litygacyjnym),
  • udzielanie porad prawnych pracodawcom w zakresie zatrudniania cudzoziemców w Polsce i reprezentowanie ich w postępowaniach administracyjnych w tym zakresie.

Zapewniamy:

  • przygotowanie do pracy z klientem wielokulturowym,
  • wsparcie koordynatora,
  • umowę o pracę w wymiarze całego etatu,
  • niezwykle interesującą pracę w zgranym i różnorodnym zespole.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać drogą e-mailową do 25.05.2018 r. na adres: rekrutacja@interwencjaprawna.pl

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę, która odbędzie się w siedzibie organizacji w Warszawie przy ul. Siedmiogrodzkiej 5 lok. 51. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Słowa kluczowe: ,

15Od 2007 roku jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego.
Przekaż 1% swojego podatku!
Nasz numer KRS to 0000240024

Nr konta:
63 2030 0045 1110 0000 0307 2610

Wesprzyj nasze działania
dowolną kwotą
przekazaną online »
Archiwa

Możesz nas wesprzeć robiąc zakupy:
logo-fanimani

Jesteśmy organizacją przyjazną wolontariuszom:
logo-dobrywolontariat

Współpracujemy z:
SOS Wioski Dziecięce