Partnerzy poszukiwani – działania na rzecz pokrzywdzonych przestępstwami

business_people_clenched_fists_ambro_freedigitalphotosW związku z rozważaniem możliwości przygotowywania przez Stowarzyszenie Interwencji Prawnej jako lidera oferty na konkurs ogłoszony przez Ministra Sprawiedliwości ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w zakresie organizowania oraz przeprowadzania akcji i przedsięwzięć informacyjnych oraz edukacyjnych dotyczących praw osób pokrzywdzonych przestępstwem, a także organizowania szkoleń, konferencji, seminariów i spotkań poświęconych prawom, sytuacji oraz potrzebom osób pokrzywdzonych przestępstwem (http://ms.gov.pl/pl/ogloszenia/news,7413,viii-otwarty-konkurs-ofert-na-powierzenie.html) Stowarzyszenie poszukuje organizacji pozarządowych zainteresowanych współpracą w ramach realizacji ww. zadania.

Organizacje zainteresowane współpracą proszone są o przesłanie w nieprzekraczalnym terminie do 4 września 2015 r. do godziny 15:00 7 września do godziny 09:00 na adres mailowy: biuro@interwencjaprawna.pl swojej oferty zawierającej:

  • planowane do realizacji działania w ramach zadania wraz z ich krótkim opisem,
  • szczegółowe opisanie planowanych do osiągnięcia wskaźników,
  • planowany budżet realizacji zadania,
  • informację o organizacji, wraz z informacją dotyczącą doświadczenia w zakresie działań na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwami,
  • dane dotyczące osoby do kontaktu.

wzór oferty dla partnera
wzór budżetu dla partnera

W przypadku przygotowania przez Stowarzyszenie oferty na ww. konkurs przedstawiciel Stowarzyszenia będzie kontaktował się z wybranymi organizacjami, spełniającymi najbardziej cele i założenia składanej oferty. Z tymi organizacjami podpisana zostanie umowa o współpracy w celu złożenia wspólnej oferty do Ministra Sprawiedliwości.

zdjęcie: Ambro / freedigitalphotos.net

Słowa kluczowe: , , ,

15Od 2007 roku jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego.
Przekaż 1% swojego podatku!
Nasz numer KRS to 0000240024

Nr konta:
63 2030 0045 1110 0000 0307 2610

Wesprzyj nasze działania
dowolną kwotą
przekazaną online »
Archiwa
Możesz nas wesprzeć robiąc zakupy: logo-fanimani
logo-dobrywolontariat
Jesteśmy organizacją przyjazną wolontariuszom.
Współpracujemy z: SOS Wioski Dziecięce