Nasi mediatorzy

Dorota Dulińska

Dorota Dulińska

Absolwentka SWPS w Warszawie i AWF w Warszawie. Psycholog i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem.
Ukończyła szkolenie z Mediacji Rodzinnych (SWPS) oraz trening „Accessibility and Initiation of Restorative Justice” (PCM).
W SIP prowadzi szkolenia dla uczniów, nauczycieli i rodziców oraz konsultacje mediacyjne w ramach projektu „Wolę zgodę – mediacja w szkole”.

Joanna Figura

Socjolog, specjalista ds. negocjacji, mediacji i rozwiązywania konfliktów. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW. Mediatorka, od ponad 10 lat mediuje w sprawach nieletnich, karnych, rodzinnych i cywilnych. Trenerka umiejętności społecznych, trenerka mediacji i antydyskryminacji. Absolwentka Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, tutorka Szkoły Liderów. Ciekawa świata i ludzi. Z wielką pasją mediuje, w chwilach wolnych medytuje.

Janusz Gwiazdowski

absolwent WPiA UW oraz student V roku Psychologii Społecznej SWPS, aplikant radcowski OiRP w Warszawie, absolwent m.in. kursów „Klinika Mediacji”, Mediacje i negocjacje prawnicze” i „Rozwiązywanie sporów i konfliktów prawnych”, jak również uczestnik międzynarodowego konkursu dotyczącego mediacji gospodarczej organizowanego przez ICC (International Chamber of Commerce) w Paryżu. W swojej praktyce mediacyjnej trwającej od stycznia 2010 roku zajmuje się głównie sprawami cywilnymi, gospodarczymi, rodzinnymi i pracy.

Jan Kowalski

Absolwent pedagogiki resocjalizacyjnej i Szkoły Sprawiedliwości Naprawczej przy SIP i INP PAN, członek Stowarzyszenia Interwencji Prawnej. Mediacje oraz pracę ze zdemoralizowaną młodzieżą z powodzeniem łączy z programowaniem aplikacji internetowych.

Joanna Kubiak

Mediatorka, absolwentka filologii włoskiej na UW – w SIP-ie swoje umiejętności lingwistyczne z powodzeniem wykorzystuje w pracy mediatora łącząc te dwie ważne dla niej dziedziny; wpisana na listy mediatorów sądowych w sprawach karnych i cywilnych; koordynuje programy “Szkoła radzenia sobie z konfliktem”, uczy młodzież i nauczycieli rozwiązywania konfliktów bez przemocy; lubi pracę z ludźmi i wakacje w miejscach, gdzie przed słońcem trzeba chować się pod parasolką (na zdjęciu).

Agnieszka Kwaśniewska-Sadkowska

Radca prawny, specjalistka od prawa rodzinnego, a także mediatorka, trenerka (w sprawach prawa i mediacji). W Stowarzyszeniu koordynuje projekty oraz zajmuje się udzielaniem bezpłatnych porad prawnych w ramach Sekcji Pomocy Dziecku i Rodzinie. Lubi dobre książki kryminalne, piłkę nożną i muzykę Kuby Badacha.

Aleksandra Winiarska

Socjolog i kulturoznawca. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych (specjalizacja: negocjacje, mediacje, rozwiązywanie konfliktów) oraz Studium Stosunków Międzykulturowych UW. W Instytucie Socjologii UW pisze doktorat. Od wielu lat prowadzi mediacje w sprawach karnych, cywilnych i pracowniczych. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji i rozwiązywania konfliktów. Prywatnie mama Ewy, lubi czytać literaturę faktu.

15Od 2007 roku jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego.
Przekaż 1% swojego podatku!
Nasz numer KRS to 0000240024

Nr konta:
63 2030 0045 1110 0000 0307 2610

Wesprzyj nasze działania
dowolną kwotą
przekazaną online »
Archiwa
Możesz nas wesprzeć robiąc zakupy: logo-fanimani
logo-dobrywolontariat
Jesteśmy organizacją przyjazną wolontariuszom.
Współpracujemy z: SOS Wioski Dziecięce