Konferencja “Budowa przyszłości poprzez wkład społeczny. Modelowa współpraca administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi”

logo-dobre-rzadzenieSerdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Budowa przyszłości poprzez wkład społeczny. Modelowa współpraca administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi”, która odbędzie się 19 czerwca 2015 r. w godz. 10:00 – 15:00 w Sochaczewie, w Domu Bankietowym „ARKADIA” przy ul. Trojanowskiej 94. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Celem konferencji jest podsumowanie oraz przedstawienie rezultatów projektu „DOBRE RZĄDZENIE. Wypracowanie i wdrożenie modelu współpracy 7 jednostek samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi”. W czasie konferencji przedstawimy wypracowane w ramach projektu rozwiązania, a zwłaszcza wytyczne wdrożeniowe wraz z technikami i narzędziami mającymi na celu poprawę jakości mechanizmów współpracy. Ponadto zaprezentujemy doświadczenia zaproszonych organizacji pozarządowych i przedstawicieli administracji samorządowej w zakresie współpracy międzysektorowej. Omówimy również wnioski płynące z przeprowadzonych w ramach projektu konsultacji społecznych w wybranych samorządach.

zaproszenie

program konferencji

[aktualizacja 2015.06.08] Na stronie internetowej projektu uruchomiono krótki formularz zgłoszeniowy na konferencję. Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji: www.dobrerzadzeniewsamorzadzie.pl

Słowa kluczowe: , ,

15Od 2007 roku jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego.
Przekaż 1% swojego podatku!
Nasz numer KRS to 0000240024

Nr konta:
63 2030 0045 1110 0000 0307 2610

Wesprzyj nasze działania
dowolną kwotą
przekazaną online »

Możesz nas wesprzeć robiąc zakupy:
logo-fanimani

Jesteśmy organizacją przyjazną wolontariuszom:
logo-dobrywolontariat