Działania CSR

“Piękno tego świata leży w różnorodności ludzi, którzy na nim mieszkają”

Stowarzyszenie Interwencji Prawnej jest członkiem UN Global Compact Network Polska oraz sygnatariuszem Karty Różnorodności Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Naszym celem jest walka z nierównościami społecznymi, dlatego oferujemy szkolenia antydyskryminacyjne i warsztaty międzykulturowe dla pracowników firm.

Nasze Warsztaty antydyskryminacyjne cieszą się sporym zainteresowaniem wśród korporacji międzynarodowych. O projekcie informowała między innymi agencja CSR Consulting w ramach Kampanii 17/17.

Wspieramy cudzoziemców mieszkających w Polsce. Bliskie są nam zagadnienia związane z legalnym zatrudnieniem i prawem pracy. Przygotowaliśmy szereg projektów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, w których skupiamy się na przeciwdziałaniu szarej strefie. Nasze działania skierowane są między innymi do studentów zagranicznych. Projektem Welcome to Poland! pokazujemy dobre praktyki w zakresie zatrudniania młodych. Takie działania to świetna okazja do zaprezentowania Państwa firmy jako uczciwego potencjalnego pracodawcy dla studentów z zagranicy.

Wiele firm już skorzystało z naszej oferty:

SIP prowadził pozytywnie przyjęte warsztaty antydyskryminacyjne oraz wykłady dotyczące sytuacji migrantów w Polsce, a także zorganizował tzw. Volunteer Day dla pracowników. Odwiedziliśmy Ośrodek dla Uchodźców w Lininie i prowadziliśmy warsztaty animacyjne dla dzieci.

Oskar Lubiński, Oliver Wyman Sp. z o. o., Warszawa

SIP na zlecenie firmy zapewniło ekspertów do realizacji spotkań edukacyjnych dla studentów szkół wyższych w ramach projektu Ministerstwa Sprawiedliwości „Ułatwienie dostępu do wymiaru sprawiedliwości”. SIP wykonał zadania rzetelnie i profesjonalnie.  Są godni polecenia w realizacji podobnych projektów.

Tomasz Klimczak, Prezes PSBD Grupa WYG Sp. z o.o., Warszawa

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Kontakt:

Paulina Adamczak
Specjalista ds. kontaktów z biznesem
e-mail: p.adamczak@interwencjaprawna.pl
tel. 736 287 630

Zapytaj o naszą ofertę

tel. 736 287 630
(w godzinach 10:00 - 16:00)